nyt pääsit minusta eroon ja ihan kivuttomasti, ihmettelen vain tapaasi hoitaa tällaisia tilanteita, itse niin painotit että ilmoitetaan jos halutaan päästä eroon tai ei välitetä kirjoitella enää, uusi löytyi varmaan jo koska sama kuvio toistuu taas, no nyt ei tarvitse enää selitellä työ kiireitä eikä mitään muutakaan, minä nautin kesästä ja sateista ja toivon mukaan lämpimistä ilmoista.
J:lle
sade nainenn
13524
0Äänestä
Vastaukset 13
Vanhimmat
J vaan on niin kiireinen mies ettei ehdi aina kaikkia naisia hoitaa
nauti kesän auringosta
tulee uusi K mies tilalle :)
niin tulee ja toivon mukaan rehellisempi, tekee mitä lupaa mutta onhan niitä sellaisiakin naisia jolle tuollainen kelpaa, vakka kantensa valitse, näinhän se menee ja olisit sinä jukka voinut kirjoittaa edes omana itsenä ettet piiloutuisi tuollaisen naurettavan nimmarin taakse, vaikka feikki mikä feikki.
tuota en ole Jukka vaan J:n nykyinen
eli Juhan
Jukallakin on kiireitä varmaan niinkuin aina
ihana ihminen naiset rakastuu siihen,
mitä lie sullekin luvannut?
Taidat olla sinäkin rakastunut vaikket ole naimisissa sen kanssa?
en todellakaan, ystävä ainakin luulin olevani, no nyt ainakin tiedän asemani, vaikka ei sillä enää väliä, nykyään ystävyys kun on sivu seikka.
ystävä? kuitenkin ikävä palstalla kirjoitat?
ystävyyttä on kaikenlaista?
joopa joo...
hei kuule ota joku ihan uusi ystävä jolle voit avautua
tai siis tunteita sulla on kuitenkin häntä kohtaan.. voi ei...
kannattaisikos vaan hoitaa omat asiat kun toi lukeminenkin on noin vajaata.
K .oot ne pahimmasta päästä, usko et ole ainoa sille.
No eihän oikeat ystävät täällä toisilleen kirjoittele. Kyllä ne asiat hoidetaan tuolla ihan irl. Feikkiä tuollainen ystävyys.
niin siellähän sitä on yritetty hoitaa mutta kun ei saa kiinni tai ei halua että saan kiinni mutta kun ei voi sitä suoraan sanoa. ihmettelen vain miksi tämä asia teitä kiinnostaa,?
Siks varmaan kun kirjoitit näille palstoille!!
yleinen kirjain miesten nimissä. Siksikin varmaan herättää kommentointia, kun niin moni on tai tuntee J ihmisiä.
ystävä joka pakoilee sinua ..