kotkansaaren SALE

hyvät kansalaiset sale on kiinni! Nauran täällä ikkunassa kun ihmiset menee ovelle ja sale on kiinni hahahahahahah!
6299
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Se on hauskaapuuhaa! Huutele niille vielä jotain hävyttömyyksiä ikkunanraosta niin ettei ne tiiä kuka niille huutelee.
Se on myös hauskaa,kun laittaa siiman lompakkoon ja juuri kun joku meinaa ottaa lompakon,niin vetäisee sen pois!
Tai jos laittaa vesiämpärin ovenpäälle niin ,että kun joku avaa niin se saa vedet päällensä.
Tai jos laittaa nastoja tuolille ja joku istuu niiten päälle niin se on hauskaa!

Äänestä

Sinä vaikutat niin fiksulta kaverilta, että palkkaan sinut firman tiedottajaksi. Palkaksi saat pullon kossua joka toinen kuukausi.

Äänestä

Miksi Sale on kiinni?

Äänestä
  • onko kotkansaaren sale laittanut lapun luukulle?

    Äänestä

Homot kuulemma varastelee kurkkui ja banaaneita sunnuntaisin.

Äänestä

onkse homeinen mökki jo menossa purkuun , sehän taitaakin alkaa jo olla tyhjä .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


saleetu kirjoitti:

hyvät kansalaiset sale on kiinni! Nauran täällä ikkunassa kun ihmiset menee ovelle ja sale on kiinni hahahahahahah!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu