Skodat vaaraksi liikenteessä

Skodat roikkuu eniten takapuskurissa ja sitte ku juuri ja juuri pääse ohi jäädään ajamaan alinopeutta eteen. Mistähän tämä kertoo??
4106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tämä kertoo siitä, että trolli on taas päässyt säveltämään juttujaan.

Äänestä

Trollia on taas ruokittu pähkinöillä.

Äänestä

vain JOPOLLA

Äänestä

Skodan omistajilla/ osamaksun maksajilla on vakavia itsetunto-ongelmia

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Huomio Rapid kirjoitti:

Skodat roikkuu eniten takapuskurissa ja sitte ku juuri ja juuri pääse ohi jäädään ajamaan alinopeutta eteen. Mistähän tämä kertoo??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu