Hei,
Mitä mieltä olette pitkästä imetyksestä? Olen itse jatkanu tyttärieni imetystä tähän päivään asti (5 ja 7 -vuotiaat) enkä pystyisi ajattelemaankaan toisenlaista toimintatapaa. Imetys lisää lasten ja äidin läheisyyttä niin valtavasti.
imetys pidempään
ponppi
3
159
Vastaukset
- ...
Saitkos sinä outo heppu jo ostettua sitä tissimaitoa itsellesi? Suostuiko joku ihan imettämään sinua, aikuista miestä?
- +++
Eipä ole näkynyt, valitan.
- suurtarakkautta
Mitä mieltä?
Voiko rakkautta moittia?
Imetä mun puolesta vaikka
lasten hääpäivään asti.
Kunhan et enää sen jälkeen.
Siinähän olet varmasti oikeassa,
että äiti tuntee suurta rakkautta
imettäessään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle273505Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A142710Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.1182652Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1152338Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.771742Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥501668Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta261616Kuka oli töllöntyön tekijä?
Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt161597Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001325- 1411302