Näin eilen jäniksen

Vitu.tti kun sillä oli kaveri tai kumppani. Luultavasti kumppani.
287
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minäkin näin ja käänsi selkänsä vain minulle. Forever alone.

Äänestä

Kuin myös, jokunen päivä sitten ojassa kaksi fasaania. Pari olivat. Kateeksi kävi. Ennen kävi korkeintaan selvällä bussipysäkillä pussaileva nuoripari. Mutta tähän kai sitä sitten on tultu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yksinäinen. kirjoitti:

Vitu.tti kun sillä oli kaveri tai kumppani. Luultavasti kumppani.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu