auttakaaa :)

Onko pistelyt ja polttelut raskauden merkki? Mahakin on tosi turvoksissa. Ja kahvista tuli huono olo. Tänään täytyis raskaus testi tehdä. Pwlkään vain negaa. :/
152
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Itellä useampi raskaus takana muttei ole ollut polttelua mutta pistelyä oli ihan alussa mutta todella vähäistä eli en tiedä liittyykö se raskauteen ja ei kyllä vielä pitäis vatsaa turvottaa :o mutta tee se testi nii sillähän se selviää :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


piupalis kirjoitti:

Onko pistelyt ja polttelut raskauden merkki? Mahakin on tosi turvoksissa. Ja kahvista tuli huono olo. Tänään täytyis raskaus testi tehdä. Pwlkään vain negaa. :/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu