Hei!
Onko kellään kokemuksia otsikon hotellista? On myös Tjäreborgin listoilla, mutta en ole löytänyt ensimmäistäkään suomalaista kommenttia!
hotelli Melia Palas Atenea
Palmassa
1
106
Vastaukset
- MELIA
Tässä linkissä näkyisi myös muutamat suomalaisten mielipiteet (ison kuvan oikealla ylälaidalla)
http://www.booking.com/hotel/es/meliapalasatenea.fi.html
Oma kokemukseni on -70 luvun loppupuolelta,hotelli oli erittäin hyvä ja todella hyvällä paikalla. Paljon iltamenobaareja,muutamat discot ,kaupunkiin voi mennä kävellen.
Kannattaa pyytää huone merinäkoalalla!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/1951496Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1231258- 50988
- 70940
Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva52853Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53840- 56832
- 102814
- 82810
- 32745