Kokemuksia pirasetaamista? Mulle määrättiin pirasetaamia ja on jotenkin selkeyttänyt ajatusta ja rauhottanut, ehkä vähän auttanut keskittymäänkin. Mitään sivuvaikutuksia ei ole tullut. Lääkäri oli hieman epävarma tosta annostuksesta ja sanoi että kokeile mikä sopiva. Millaisia annoksia muilla? Itsellä 3 *1200.
pirasetaami
2
5054
Vastaukset
- 3+3
Syöt lääkettä, joka on tarkoitettu lihasnykäysten ja Alzheimerin taudin hoitoon.
Miksi, jos sinulla on ADHD?
http://www.city.fi/yhteiskunta/aivodoping/3355
ADHD ja ADD sairauksien ravitsemushoito!
http://personal.inet.fi/koti/remeli/laakkeet.htm#ADHD_ja_ADD_sairauksien_ravitsemushoito - muoriadhd
onnekas bastard jos määrättiin. pitäs määrätä jokaiselle masentuneella ja addille. on väärin ja tehotonta (ja negatiivisia vaikutuksia) "lääkitä" SSRI:lla. kun dopamiini on se joka vaikuttaa keskittymiseen ja aikaansaamiseen.
Tiedoksi kun jengi kuitenkin tätä googlaa.
ThoughtFoodsilta tuli kiltisti tilatut pirat postiin. Ehkä se oli vain tuuri.
Ja jos olette reippaita niin bussireissu Tallinnasta Latviaan ja apteekista ilman reseptiä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2654650Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1333019Miten löydän sinut
Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit442847Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k232230Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla
Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?761781Vaikea tilanne
Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te1061644Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281511- 591400
- 951272
- 471159