Pieni pyyntö

599
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kiinni, sekä olkapäästä, korvasta... tuuheista hiuksistasi.

Äänestä

Kenen kädestä haluaisit pitää kiinni?

Äänestä

Tosi kaunis kappale. Tuli mieleen eräs neito.

Äänestä

Tääkö on taas naiselta naiselle? Mutta mitään väliä, koska kaikki noi linkitkin on turhia, eikä suurin osa jaksa niitä avata. Kokeilkaa sanoa tunteita ensisijaisesti omin sanoin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ällä kirjoitti:

ja lupaan tehdä samoin.

http://www.youtube.com/watch?v=UhY_kSKXqrw

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu