Onko kellään muun kissalla ollut välikorvantulehdusta?
Meillä on korva kipuillut nyt pitkään ja olen tippoja laittanut jatkuvasti... Silti korvatulehdus paheni välikorvaan :(
Nyt saimme suunkautta otettavat antobiootit, 20 vrk ja sitten kontrolli. Kissalla oireet on tosi pienet.. Lähinnä vaan korvassa on likaa. Antibiootista tuli vähän pahoinvointia..
Onko kokemuksia kuinka pitkän kuurin tarvii? Ja kuinka välikorvantulehdusta kontrolloidaan? Tavallisella korvalaitteellahan ei näe tarpeeksi syvälle..
Tuleekohan se vielä kuntoon, niin alkaa usko loppuun ja rahaakin mennyt jo kohta 1000€..
Kissan välikorvantulehdus
Voivoivoi
0
433
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.784709- 1842043
- 1321742
- 1741353
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161221- 351076
- 78973
- 52946
ROTAT VALTAAVAT ALUEITA
Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj16927Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut
Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh273904