Olipa makoisat ja Tapsan tahdttamat tanssit eilen Männistön lavalla. Ilofestarit sai upean startin niiden ansiosta. Tapsalla on komeaa ääntä ja näköä. Loistava laulaja ! On mies niin sutjakassa kunnossakin nykyään.
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t1.0-9/10408805_809755732369655_5400973224187216073_n.jpg
(Kuva ei ole minun ottama , vaan on Ilofestareiden FB-sivuilta.)
Männistöllä eilen
9
217
Vastaukset
- tuisku5
Komeet pulisongit.
- oukkidoukki
Tukka hyvin ja kellokin näkyy :)
- Annu.
Hyi kamala.
- Annu.
Justiinax kirjoitti:
Tapsa on IHQU !
Sinä oot yhtä ällö kuin idolisi. Joku hiton teini-ikään jämähtänyt vanhapiika kuolaa eläkeikäisen papparaisen perään... vai ihqu, yäääääk!
Annu. kirjoitti:
Sinä oot yhtä ällö kuin idolisi. Joku hiton teini-ikään jämähtänyt vanhapiika kuolaa eläkeikäisen papparaisen perään... vai ihqu, yäääääk!
Eikö sulla todellakaan järkevämpää tekemistä ole kuin pohtia ihmisten ikiä ? Tapsa on ihana, IHANA, I.H.A.N.A !
Ja sä iänikuinen hapannaama voit työntää pääsi sinne kuluisaan paikkaan mihin päivä ei paista.- Annu.
Justiinax kirjoitti:
Eikö sulla todellakaan järkevämpää tekemistä ole kuin pohtia ihmisten ikiä ? Tapsa on ihana, IHANA, I.H.A.N.A !
Ja sä iänikuinen hapannaama voit työntää pääsi sinne kuluisaan paikkaan mihin päivä ei paista.Sinun käskystäsi en työnnä päätäni yhtään mihinkään.
Tapsukka on T.Y.P.E.R.Ä. K.I.U.K.K.U.P.U.S.S.I. P.E.L.L.E.
Ja sulla ei ole muuta tekemistä kuin pilkata muiden kuin idolisi lauluääntä.
Mulla todellakin on paljonkin muuta tekemistä mutta kirjoitustyylisi on niiiiiin lapsellista että pakosta tulee mieleen onko siellä joku hurahtanut ikäneito märkine pöksyineen kuolaamassa näppiksille (varo näppis menee rikki kun kastuu) vai isähahmoa kaipaava pikkulikka.
- Räkätin ja Käkätin
räkätin ja käkätin ne täällä taas. nyt on pakko saada kuvaa ja juttu teistä nettiin, niin tympeitä olette ja pilaatte tämän TK:n musiikista pitävien palstan.
- vitaliso
tämä on se tapsan ex-vaimo tai Pepen akka. Miten jaksaa täällä kehua jatkuvasti! Niiiin läpinäkyvää!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24045281Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3011223Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy17610821Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369691Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858498Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236501Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok02850Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys282202- 321485
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261470