Koulussa oppii....

Vonkamies

Olin keskikoulun viimeisellä luokalla. Menossa oli päivän viimeinen tunti, biologiaa ja kasvioppia, eikä olisi voinut vähempää kiinnostaa. Haukottelin ja tuijotin edessäni istuvan Raijan persettä. Kaluni sykki kovana farkuissani kun kuvittelin millaista olisi harrastaa Raijan kanssa sellaista mitä olin Jallusta lukenut. Olin pohjattoman ihastunut Raijaan ja siksi olinkin valinnut istumapaikan hänen takaansa. Ikävä kyllä Raija ei ollut kiinnostunut minusta, enkä ujona poikana tiennyt miten lähestyisin häntä.

Lopulta kello soi ja ensimmäiset ryntäsivät saman tien ulos luokasta. Itse hidastelin tarkoituksella laukkuni pakkaamisessa koska kaluni pullisteli edelleen farkuissani, enkä halunnut kenenkään huomaavan noloa olotilaani. Odotin kunnes luokka oli tyhjentynyt ja lähdin sitten maleksimaan naulakoille päin. Kaikilla oli kiire jonnekin, joten minuun ei kiinnitetty mitään huomiota. Päästyäni naulakoille huomasin Heidin seisovan veskin ovella ja tuijottavan minua. Tajusin että hänen täytyi huomata farkuissani oleva kohouma ja tunsin punastuvani.

"Tuu tänne" hän komensi. Mietin mitä tekisin sillä en erityisemmin pitänyt hänestä, tai oikeammin, pelkäsin häntä. Heidi oli koulumme "kovis". Jäänyt kaksi kertaa luokalle, kiroili ja puhui revasta ja kyrvästä kuin raksamiehet konsanaan. Lisäksi hän liikkui porukoissa joista meikäläisen oli viisainta pysyä kaukana. En kuitenkaan halunnut näyttää pelkoani hänelle, joten maleksin välinpitämättömän oloisena hänen luokseen. "Mitä ny?" kysäisin karskimmin kuin tunsinkaan.

Heidi ei vastannut vaan veti minut vessaan ja lukitsi oven takanani. Olin todella hermostunut, vaikka tiesinkin ettei hän fyysisesti mahtaisi minulle mitään. Samassa Heidi painautui syliini ja tunsin pehmeät, kosteat huulet omiani vasten. Hänen kielensä porautui kiihkeästi suuhuni samalla kun tunsin hänen kätensä laskeutuvan farkkujeni kohoumalle. Tällaista tunnetta en ollut ennen kokenut. Intohimo valtasi minut täysin. Vastasin kiihkeästi hänen suudelmaansa ja olin laueta housuihini Heidin hieroessa farkkujeni kohoumaa.

"Haluuksä naida?" Heidi kysyi käheästi. Nyökkäsin kiihkoissani, vaikka olinkin fantasioissani kuvitellut että Raija tulisi olemaan ensimmäiseni. Heidi näykki hampaillaan huuliani samalla kun tunsin hänen avaavan farkkujani. Housuni tipahtivat nilkkoihin ja tunsin Heidin viileän käden kiertyvän kullini ympärille. Nytkähdin ja tunsin kuinka minulta tuli. Spermani lensivät suoraan Heidin paidalle ja housuille.

Olin todella nolona ja harmissani siitä etten näköjään pääsisikään poikuudestani. Heidi kirota pärskäytti, istahti sitten pöntölle ja nappasi veltostuvan kaluni suuhunsa. Tunsin hänen pehmeät huulensa, jotka äsken olivat suudelleet omiani, kaluni ympärillä samalla kun hän varovasti hieroi kiveksiäni. Kaluni otti asennon alle aikayksikön ja pelkäsin laukeavani hänen suuhunsa. Heidi ilmeisesti pelkäsi samaa, sillä hän lopetti imemisen, nousi, vetäisi housunsa alas, kääntyi nojaamaan pönttöä vasten ja pyllisti minua päin. Olin aivan kiihkoissani. Siinä se nyt oli, aito paljas pillu suoraan edessäni kuin hopeavadilla tarjottuna. En vain ollut aivan varma mihin koloon minun pitäisi kaluani tyrkkiä. Onneksi Heidi tarttui kulliini ja ohjasi sen oikeaan osoitteeseen. Hänen pillunsa suorastaan imaisi kullini sisäänsä. Olin kuvitellut että kullia joutuu työntämään pilluun lähes väkisin, mutta kullini upposi hänen pilluunsa kahvaa myöten kuin kuuma veitsi voihin samalla kun pillunesteet purskahtivat reisilleni. Enpä ollut arvannut että naiminen on näin märkää touhua.

Olin innoissani ja kiihkoissani. Viimeinkin kullini oli naisen pillussa ja nussin tätä ihan oikeasti. Varovasti aloin nytkyttämään kulliani Heidin pillussa. "kovempaa, ooooohhhh, kovempaa, nai mua kunnolla". Heidi vikisi ja minä tein työtä käskettynä. Tartuin kunnolla Heidin perseestä kiinni ja aloin runnomaan kyrpääni hänen pilluunsa niin että litisi. Heidi voihki ja pyöritti persettään työntäen sitä aina välillä minua päin. Lopulta en enää kestänyt vaan tyrkkäsin kyrpäni niin syvälle kuin sain ja laskin spermani hänen sisäänsä. Irtauduin Heidistä ja pyyhkäisin kaluni vessapaperiin ennen kuin sulloin sen takaisin farkkuihini. Heidi moiskautti minulle nopean suukon ja työnsi minut sitten ulos vessasta. "Mee ny, ettei meitä nähdä yhdessä." Viimeisenä jäi mieleeni muistikuva Heidistä housut riettaasti polvissa nesteiden valuessa pitkin reisiä. Mietin pitäisikö minun jäädä odottamaan häntä, mutta sitten huomasin siivoojan joka tuijotti minua oudon näköisenä. Tunsin taas punastuvani, nappasin takkini ja lähdin.

Seuraavina päivinä unelmoin vain siitä miten pääsisin taas naimaan Heidiä, mutta hän vältteli minua ja liikkui taas samoissa porukoissa joihin minulla ei ollut asiaa. Pian Heidi jäi sairaslomalle ja sain kauhukseni kuulla että hän oli pamahtanut paksuksi. Seuraavat viikot olivatkin sitten puhdasta helvettiä. En tosiaankaan halunnut isäksi, eikä minulla ollut varaa aborttiin. Ja kun vanhempani saisivat kuulla siitä niin... Onneksi pian ilmeni että eräs lukiolaispoika oli tunnustanut isyytensä ja Heidin ja minun juttu jäisi ikuiseksi salaisuudeksi.

3

5691

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Zaknafein

      Ihan hyvä tarina. kirjota ihmeessä lisää

    • eräs viisas henkilö

      Joillakin on todellakin elämä päin helvettiä kun saavat tietää, että tyttö jota nussi pamahti paksuksi. Ehkä siinä on oppimista.

      • ...

        Sen verran voisi korvia lotkauttaa bilsan tunnilla, et tyttö voipi tulla raskaaksi kun ei käytetä ehkäisyä. Et kun on niin äärettmömän tärkeetä saada nussia, niin voitas käyttää sitä kumia kun monilla on se "elämä sitten päin helvettiä" kun eivät osaa vastuuta kantaa. Abortti ei oo ehkäsykeino, vaiks jos vahinko käy eikä edellytyksii pitää lasta, ni mun mielest parempi vaihteohto ku synnyttää lapsi hylätäkseen sen tai kohdellakseen sitä huonosti. Pointti: seksi kumi = vähän vähemmän murheita


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ihana on nähdä edes ohimennen

      Mitenköhän mies sua voisi lähestyä❤️? Oon lääpälläni suhun mutta en uskalla lähestyä vaikka vilkuilet ja huomaan että su
      Ikävä
      174
      10712
    2. ymmärrätkö miksi minua sattui?

      Vinkki, jätit tekemättä jotain.
      Ikävä
      78
      5435
    3. Mies, mua jotenkin kiinnostaa

      Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?
      Ikävä
      149
      5002
    4. Aamu on aina iltaa viisaampi.

      Hyvää huomenta rakas. Ajattelen sinua taas ja yritän keksiä keinoja luoksesi. Satuttaa, kun unohdan sinua joka päivä ene
      Ikävä
      23
      4182
    5. Moi kuumis.

      Just ajattelin sua. Oot mun rauha, turva ja lämpö. Olet monia muitakin asioita, mut noita tartten eniten. Pus.
      Ikävä
      43
      3972
    6. Juuri sinut kainaloon haluaisin nyt

      Sydän sykkii vain sinulle Sinä olet se jota kaipaan Sinä olet se josta uneksin Jos sinun rinnallesi jäädä saan Tän koko
      Ikävä
      36
      3843
    7. Saattaisimme olla yhdessä

      Vaarallinen yhdistelmä. Käsitin, että meillä molemmilla on samanlaista historiaa... Siitä huolimatta haluaisin kokeilla
      Ikävä
      38
      3668
    8. Miten hyvin tunnet kaivattusi?

      Mikä hänessä kiehtoo? Asiallisia vastauksia kiitos. 🙋🏻‍♂️
      Ikävä
      48
      3343
    9. Milloin olisi sinun ja kaivattusi

      Kaunein päivä? Kamalin hetki? Miksi? Kumpaa pyrit muistelemaan? Kumpi hallitsee mieltäsi?
      Ikävä
      44
      3239
    10. Ootko nainen jotenkin

      Epävarma ulkonäöstäsi
      Ikävä
      68
      3095
    Aihe