Vai laitoitko itse ne alulle?
Meistä kahdesta on liikkunut
huhuja
381355
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 38
Vanhimmat
jäin kiinni, oikein arvasit :/
laita.
Minä en ole laittanut. Mistä päättelet että huhuja?
Miehelle/naiselle?
En oo puhunut kenellekkään meidän salaisesta tapaamisesta! Varmaan joku kaveris kenelle olet puhunut musta
ja olen kuullut sinun puhuneen minusta....luottamuksellisesti. n>m
mä olen puhunut eräästä.. en nimellä, en tunnisteilla..
onpas sit ollut luottamuksellista :) olisko naiset
lörpötelleet keskenään.. pelkkää arvailua..
En tiedä. Olen himonussija.
mitä huhuja? Kerro mullekin.
En koskaan tekisi niin!
Piste.
Huhuja? Miksi joku niin tekis?
Minä en ole kuullut yhtäkään huhua. Mitä huhuiltavaa siinä nyt oli, mitään ei oikeesti tapahtunut. Kuitenkin itsekin kuvitellut, että jossain liikkuu, minä en ole alullepanija, eikä mun ystävä!
Maailma on pieni.Teknologia huippua ja pahansuopia silmäpareja paljon.Mutta eikö voisi elää niin,ettei tarvii tekojansa hävetä?
Onkohan ns.alullepantu jo millä kehitysasteella?
Mitä, älä himoitse... Jos tunteita - niihin liittyy myös himoa. Siinä teille huhuja.
Heräsin, meen vielä vähäksi aikaa nukkumaan
Minen mitään tääl ainakaan ketään himoitse.
Ikävätä vaan.
Ja häntäheikit torjun jatkossakin. Oiken aidon rakkauden puolesta haaveilen tastelen - ja pakenen.
Kumpikaan ei ole vielä vainaa, eivätkä juoruajatkaan, siksi huhuja liikkuu ;D
Kauheaa ,ja munkin piti keksiä jotain pikkuselle..
Pitää jatkaa täällä niin kauan että ne selviää. Mennyt niin mielenkiintoiseksi ettei vo lopettaa. Elämä taitais olla muuten liian
Ketät tässä nyt tarkoitettiinkin.
Pitäiskö sitä yhtä käyvä puristelemassa vähän pillistä >:]
Minä en tapani mukaan ole puhunut mitään kellekään. Toisaalta ei mitään väliä vaikka puhuisivat. Ei tällä kokemuksella vaikuta mitenkään. Kova koulu takana.
Sama täällä, ei ole tapana läyhätä mistään mikä ei kuuulu ulkopuolisille.
sellaisia huhuja, että me olisimme pari. Salaa.
minä ainakaan ole kenenkään kanssa vielä pari ,vapaa kun lintu:)
No, ollaanks me ;)?
En(n) osaa nyt vastata ,koska en tiedä kuka kysyy,muuten voisinkin vähän miettiä sitä asiaa;)
Oletteko te ?
Jos täällä puristaa vaikka palleista niin se merkkaa jo ilmeisesti jotain. kuvitelmia .Kukaan ei kysy suoraan mitään
n>m
minä en tehnyt mitään.
Juu, kerroin tyypeille, että meillä on suhde, Vähän etukäteen tosin, ei kai se haittaa. Saavat makustella sitä.
:D
Mä laitoin ne huhut liikkeelle ku se ämmä voihki sun nimeäs >_< Sori jos käsitin tilanteen väärin. Oikeesti, sori.
En kuule koskaan mitään huhuja, mutta helposti meistä kahdesta voisi olla. :)
Ei ne oo huhuja.
Mitä ne sitten olis??
yolo mothafuckaas
Kelle olisin puhunut? Eihän meillä ole yhteisiä tuttuja. Rajoitteinen suhteemme rajoittaa muutakin elämää. Tosin jolle kulle siellä täällä silloin sanasen haastanut. Ehkä meidät on vain nähty yhdessä. Puolisosi ainoana sulkee silmänsä.
Mitä? Kuka? Onko 7 juoruttu meistä? Toimittajat soittelee ja kyselee kaikkea?
Kamalaa. Paljonko ne maksaa meidän jutusta? Kuka meidät on myynyt taas 7 sivuille vain ansaitakseen pikku summan rahaa? Aika ärsyttävää kun sanomiset yhdistellään eri asioihin niin ne kuullostavat ihan erilaisilta kuin alkupräisessä yhteydessä. Sais loppua jo noi juorut.