Tuksu-hehkutus ja vanhojen ketjujen uudelleen esille nostaminen. Tänäänkin joku fani ollut tarmokkaana heti aamusta ja suoltanut tarinaa minuutin välein.
Tuksu on förbi, menneen talven lumia, ö-luokan alle vajonnut turhis, jonka elämänhallinnan puuttumista ei tarvitse täällä enää ruokkia. Epäkiinnostavakin on. Kunnes alkaa glamourin täyttämä ykp... ja neito herää horroksesta.
Tuksu on förbi, menneen talven lumia, ö-luokan alle vajonnut turhis, jonka elämänhallinnan puuttumista ei tarvitse täällä enää ruokkia. Epäkiinnostavakin on. Kunnes alkaa glamourin täyttämä ykp... ja neito herää horroksesta.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Juu, osittain samaa mieltä, mutta eikös se ole parempi että nostellaan niitä vanhoja ketjuja eikä tehdä jatkuvasti uusia?
Tuksunkainen on ollut niin hiljaa viime ajat, että höpöjen pitää ihan itse keksiä juttua.
Tuksu piknikillä 14.-15.6.
http://scontent-a.cdninstagram.com/hphotos-xpa1/t51.2885-15/10413902_1434183540177576_1996748273_n.jpg
Kengästä päätellen sä olet mies, joka olet tän kuvan ottanut ja nyt joka ketjuun jakanut. Et sitten mitään miehekkäämpiä harrastuksia keksi, täällä vaan katkerien keski-ikäisten naisten kanssa Tukiaista pilkkaatte. Tulee itselle parempi olo, ei tunnu niin luuserilta???
Vit-tu, että osaakin olla pi-run ruma ämmä! :-):-):-)
Tuksu istui Koffin puistossa 26.5.14:
http://aijaa.com/dgGxjo
Suuret kiitokset Kenkämiehelle kuvasta!
Niitä uusia oikeudenkäyntejä odotellessa syksyyn asti.
Maailmankaikkeuden kalenterissa tämä vuosi on Näädän Vuosi.
Valtava, historiallisten glamourtapahtumien vyöry kiihtyy vaan...
Ihmiskunnan parhaaksi. Seitseman kirjainta sinulle. Glamour.