Kun käsky käy, niin tiedätte mitä tapahtu...
Suomen shiiat...
Sunniboy93
15270
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
No lähdet afrikkaan?
Mistä sinä mitätön nuori poju luulet mitään käskyjä saavasi. Elät harhakuvitelmissa, mokomakin al.skeida wannabe! Ha ha ha ha ;D
Kun käsky käy niin mitä? Kerro nyt vaan suoraan.
Allahu akbar!!!
Irakin takaisin valtaaminen, mikä alkoi Mosulista on vimeisen profeetan kansalle tämän vuosisadan suurin ilouutinen.
Vihdoin muslimit saavat itsemäärämisoikeuden, ilman ei-muslimien sanelua
Terv.2/13 Varusmiesjohtaja, GTJ 2
Allahu akbar! Oliks sääki kans levantis?
Tiedätkö, olet heikko ja kanssa gtj 2 on surkeita.
Muslimit ovat peräreppuja taistelemassa..ihan homo porukkaa.
Naurattaa,miten oikeasti eivät osaa, kuin länsi..
Ota nyt kameli ja nussi sitä ja sit pakoon gtj2..
Täytyy sanoa, et muslimi tai isalam ei ole uskonto..
Miten meni noin nii kuin omasta mielestäsi?
Simpeleen shiiat ja Parikkalan fiat.
Onneksi niitä i'sis-akkoja ei oteta takaisin Suomeen. Kova homma on jo nykyisin täällä olevienkin musujen pois saamisessa maastamme.
NASA toivotta huippuälykkäät koneinsinöörit tervetulleiksi uuteen Marsin valloitusprojektiinsa. Ei haittaa, vaikka koneinsinöörit uskovat Maan olevan litteä pannukakku.
Niin musulmaanit painukaa sinne marssiin ja jättäkää normaalit ihmiset rauhaan.
Kaikkivalta onJeesuksella Jumalan Pojalla joten hän tulee määräämään miten käy epäjumalan palvojien jotka eivät pyydä syntien anteeksi antamusta Jeesukselta.
Islamilainen keskustelu
Ketjusta on poistettu 22 sääntöjenvastaista viestiä.
"Kuka on valhettelija, ellei se, joka kieltää sen, että Jeesus on Kristus? Hän on antikristus, se, joka kieltää Isän ja Pojan. Kuka ikinä kieltää Pojan, hänellä ei ole Isääkään. Joka tunnustaa Pojan, hänellä on myös Isä"
"He väittävät tuntevansa Jumalan, mutta teoillaan he hänet kieltävät, sillä he ovat inhottavia ja tottelemattomia ja kaikkiin hyviin tekoihin kelvottomia"
Tulet kohta näkemään shiiojen väärän suunnan. Vanha kultuurri ja vanhaksi jää..
Te kelle käsky käy.. Otamme koirat apuun.Meillä on koiria ystävinä paljon.
Itse koulutan koiria ja hyvin tottelevat.
Shiiat vedetään Ruotsiin ,kaikki hölmöt.. Ette usko mitä on suunnitelma..
Jokin näistä väkivaltaisista uskonnonedustajista ja massa rupeee jotain, niin vastassa on lähtö jonnekkin ...
Tänne ei kaivata alikehittynyttä kultturria mielenilmaisuus. He voivat mennä omaan korkea kulttuurin maahan.