Kukaan normimies ei tähän aikaan kirjoittele palstalle.

On meinaan jännä jalkapallomatsi just alkanut.
Kaikki miehet, jotka nyt vastaa on ihan nössöjä.
6118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

luuseri nössö nörtti nolla toivotontapaus peräkammarinpoika mammanpoika :) you name it, that's me.

Äänestä

Ei niin kovin jännä matsi enää. Lähinnä jännittää pysyykö Ronaldon hiukset ja kulmakarvat kuosissa koko matsin.

Äänestä

Että millaisia sitten täällä olevat naiset ovat ;)

Äänestä

ei katso urheilua telkusta, vaan pukee itse trikoot jalkaan ja lähtee urheilemaan.

Äänestä

Jalkapallo on neitien hommaa. Filmaavat pikku tönäisystä. Pohkeissa isoimmat lihakset, kädet kun on ihan narut. Hyvä että jaloissa sentään on voimaa niin jaksavat juosta karkuun.

Äänestä
  • Tuo filmaaminen on kyllä ihan totta.

    Huvittaa myös kun joku lasinilkka-luigi itse juoksee päin vastustajan pelaajaa tai kompastuu hänen jalkaansa ja kierii sen jälkeen nurmen pinnassa kuin pikkulapsi parkuen että nyt tuli pipi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


shiirliideri kirjoitti:

On meinaan jännä jalkapallomatsi just alkanut.
Kaikki miehet, jotka nyt vastaa on ihan nössöjä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu