Luulen, etten

suudella. Mies, voisitko opettaa ? Käsi sydämellä. Ei provo.
8120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Kyllä mutta en jos sulla on huuliherpes?!

Äänestä
  • Ei ole :D Huuliani on kehuttu täyteläisiksi. Entinen mies ei suudellut koskaan. Nyt haluaisin.

    Äänestä

  • mutta sä oot jo saanut sen. En kerennyt varoittaa ;P

    Äänestä

kukaan ei ole seppä syntyessään. Harjoittele omaan käteesi, kyllä se siitä suttaantuu.

Äänestä

Kyllähän se onnistuu. Harjoitellaan sitten ahkerasti.

Äänestä
  • Sanoisipa hän noin

    Äänestä

Aikuisen naisen suusta: sen oppii vain siinä hetkessä ja heittäytymällä tunteen vietäväksi.

Äänestä
  • Tiedän pitäväni siittä. Se olisi ihanaa !

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


osaa kirjoitti:

suudella. Mies, voisitko opettaa ? Käsi sydämellä. Ei provo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu