Tauski

Tummat simmut

Muutti kaarinaan ja naantalin naiset huohahtaa kun ei tarvitse pelätä...

10

417

    Vastaukset 10

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nei ....

      Pelätä mitä? Et näkisi komeen miehen?

    • Nyrkillä silmään

      Elähtänyt artisti himoaa hakata naiset ja exsät sen tietää...

    • Kohta tappaa???

      Puoliksi irakilainen ja puoliksi persialainen muslimityttö Lili Al Khan ja viihdetaiteilija Tauno ”Tauski” Peltonen tapasivat maaliskuun lopulla eräässä helsinkiläisravintolassa.

      Tapaamisen jälkeen kaksikko ryhtyi tapailemaan. Kesäkuussa Tauski ja Lili suuntasivat surullisen kuuluisalle lemmenlomalle Turkkiin, joka päättyi toissa viikolla, kun Lili pakeni Tauskia Suomeen.

      Uusimmassa Seiskassa Lili kertoo, kuinka pikakihlaus muuttui päättymättömäksi painajaiseksi. Lili myös paljastaa, kuinka Tauski joi taukoamatta ja käyttäytyi kuin porsas.

      – Hän haukkui minua kamalilla sanoilla. Hän otti tukasta kiinni niin, että minulta lähti pala päästä. Olin vain hiljaa. Minuun sattui todella paljon, Lili huokaa.

    • Puutetta jutuista

      Minua sattui todella paljon.. Onks tää muka ainoa tapaus jossa pariskunnalle tulee sählinkiä? Mieluummin kahnaan komean miehen kanssa kun jonkun riihipirun, niin taitaa olla kaikilla naisilla. Kaikkee ei voi saada.

      • mennyttäkalua

        Kaljan kittaaminen tosin karistaa sen komeuden miehestä kuin miehestä muutamassa vuodessa , vaikka olis millanen adonis.
        Alkujaan ruma, mutta terveellisillä elämäntavoilla, voi sitten lopulta ollakkin se komeampi valinta ;)


    • Tosi on vai on tosi

      Naiset huutaa tosi miehiä TAUSKI , NYKÄNEN. Heiltä ei koskaan naiset lopu.

      • mieshormoonit vie

        Se on varmaan se testosterooni mikä houkuttaa, ei pysty naiset sitä vastustaa.
        Vaikka kuinka koittas, niin se on sit menoa.
        Älkää viekö muijianne sinne niitten liki, voivat lähteä sirkuksen matkaan.Jäätte rannalle ruikuttamaan ;)


    • Austin Powers fan

      Totta, siit on kyse. Joku voi yrittää saada tollast karismaa koko ikäns ja ihan turhaan. Sitä joko on tai ei ole. Sen takia Kanervakin on kansainvälisissä duuneissa aina vaan, kun hänellä on se. Joku tavis rassu olis Kanervan töppäilyjen seurauksena metsien miehenä.

    • Pulituuri 60 luku

      "Mesissä ei ole enää miehiä".

    • N. ti

      Kateutta kaikki tyynni. Koittakaa nyt miehet vaan kestää, et joillain on enempi ulkonäköä ja viehätysvoimaa kuin muilla. Ei se tavisten vetovoimaa lisää, jos haukkuu Tauskia tai muita karismaattisia miehiä. Sitä joko on tai ei ole. Hyväksykää.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Liikenneonnettomuus kuhmo

      Taisi Audi mennä lunastukseen ja pemari kilometritehtaalle
      Kuhmo
      36
      2042
    2. Olen pahoillani kun olen satuttanut

      Välillä kiukuttaa paljon.
      Ikävä
      41
      630
    3. Olen aivan hajalla yhden

      Naisen takia😞
      Ikävä
      40
      603
    4. Mitä oikeasti haluat?

      🥹
      Ikävä
      42
      480
    5. Miten sä jaksat

      Pitää susta huolen.
      Ikävä
      62
      472
    6. Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä

      Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne
      Ikävä
      60
      470
    7. Mitä näät

      Siinä miehessä?
      Ikävä
      45
      460
    8. T.h tuomio

      Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin
      Suomussalmi
      6
      427
    9. Pientä pintaremonttia

      Mistä löytää kirves sähkö putkimiestä tai lasin asentajaa rässä hyrynsalmen pitäjässä, kun eiole puhelinluetteloa eikä k
      Hyrynsalmi
      14
      423
    10. Hyvää yötä mies

      Kulta söpöliini 🥺❤️
      Ikävä
      40
      411
    Aihe