Sut pitäisi palkita

jollain hyvällä. Arvaat varmaan mitä tarkoitan.
10360
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

sulla tai hänellä...sillä miehellä ;)

Äänestä

leivot mulle?;)

Äänestä

Palkitse, odotan ;).

Äänestä

Arvaatko sinä minkälaisia palkkioita minä arvostan tai oikeammin osaan vastaanottaa?

Äänestä

"Tahtoisin maistaa vahvaa makua rohkeasta rakkaudesta kaikilla sen mausteilla, sinulla ja minulla"

Äänestä

Hyväksyin jo kohtaloni tässä asiassa. Tuskin koskaan tulee häneltä mitään palkintoa!

Äänestä

Saan karkkipussin.

Äänestä

kullalla palkita..

Äänestä

Olen ehdottomasti samaa mieltä;)

Äänestä

huomasit?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mielestäni kirjoitti:

jollain hyvällä. Arvaat varmaan mitä tarkoitan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu