Juhannus -14

Onko pihaleirintää tai muuta siihen soveltuvaa paikkaa jossa voisi lapsien kanssa viettää juhannuksen, asuntovaunuin? Mielellään ranta josta penskat voisivat mennä turvallisesti uimaan. Kotka- tai kymenlaakson alueella?
3257
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tuu meijän pihalle ,pannaan grilli tulille ja vaunuparkkiin! Meillä on iso piha ja vesi ihan rannassa !
Saunaa voi käyttää vapaasti ja onhan tuossa lavatolkulla olutta ja muitakin Viron tuliaisia ,jotka itselle ihan ylimääräisiä!

Äänestä

Parempi kun pysyt kotonasi vaan, säästyy leirintämaksut ja bensat. Lasket vannaan vettä ja kuvittelet sen mereksi, tulee halvaksi!

Äänestä

Kotkassa pedarit väijyy lapsia rannoilla ja leikkipaikoilla.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kaapola kirjoitti:

Onko pihaleirintää tai muuta siihen soveltuvaa paikkaa jossa voisi lapsien kanssa viettää juhannuksen, asuntovaunuin? Mielellään ranta josta penskat voisivat mennä turvallisesti uimaan. Kotka- tai kymenlaakson alueella?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu