E

Rokkaa ja ravista mua
10128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Mielellään menee E mieheltä miehelle. Otetaan nilkoista kiinni ja ravistellaan viimeisetkin sävelet lukkopihdit kieleen kii ja ei muuta kuin rock'n roll. Millon rokataan?

Äänestä

miten joku voi tietää kuinka ihanaa on lukko pihtien käytto ,mutterin avaamisessa

Äänestä
  • tietääkö sen oikeesti

    Äänestä

vasta avasin koneen

Äänestä

Yksi kompastus ja ne pihdit on kielessä kiinni. Mutterin otan naamaan niin saadaan pultit ja ukko väännetään momentilla kierteeseen. Älä kompastu! Terkkuja myös naarajärven humppatukalle!

Äänestä

Kyse on just niinku tuossa lukee tuu rassaa hermoja niin selviää helpommin. Oisko kannattanu puristaa loppuun ku siihen mahdollisuuden sait? Nyt se on voi voi ja myöhäistä. Harmi vain ku akti jäi niin lyyyeksi mut kerkiää tuota rakastella vielä paljonkin kyseisen naisen kanssa ensin vain laitetaan roskat roskiin ja poltetaan pois ei tuu ongelma jätettä.

Äänestä

hirveä paniikki kuka lieneekään :D

Äänestä

Uskomatonta mut se näkyy jo lävitse. Paniikkia pukkaa siellä?

Äänestä

Ei muuten pukkaa,se on nimittäin ihan saletti

Äänestä

Kommentoi aloitusta


NNNainen kirjoitti:

Rokkaa ja ravista mua

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu