Kokemuksia estradotista...? Itse vasta aloittanut. Jo olemassa olevat jokapäiväiset päänsäryt ja niskasäryt voimistuneet. Muutenkin päässä höntti olo...Vähän hidas ja todella väsynyt. Huimausta myös tullut. Onko mahdollista että menee ohi nää oireet kun pidempään käyttää ja jääkö mun pää tälläiseksi "puuroiseksi"...Kokemuksia? Eli onko.muille tullt vastaavia oireita aloituksen yhteydessä?
Estradot kokemuksia?
KESKI-IKÄ
2578
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
piti kirjoittaa: VAI jääkö mun pää.......
Ei tullut höntimpää oloa kuin ennenkään (vai enkö vain huomannut :) Verenpaine laski, joka voi olla myös sinulla syy huimaukseen ja väsymykseen. Minulla kuitenkin oli nuorena aina matala verenpaine ja hidas olen muutenkin, eli ihan tuttu tunnelma. Olen ollut aika tyytyväinen tähän. Ehkä sinulla on liian iso annos? Kokeile leikata laastari puoliksi ja laita vain puolikas. Jos vaihtarioireet palaavat, niin lisää sitten se toinenkin puolikas.
Päänsäryn syy pitää joka tapauksessa selvittää!