Martina, Tuksun manttelinperijä

Missä Tuksu on, ei kuulu enää mitään kohellusta?
Onneksi meillä on Martina joka nolaa itseään senkin edestä.
Kiitos Mara, suot meille naurua!
10251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Ihanaa!!

Voisit varmaan tehdä muutakin, kuin kytätä juoruja päivät koneella.

Äänestä
  • Samoin sinä, Anne.

    Kysy vaikka siitä vierestä Huopalahden Nesteeltä siivoojan hommia?

    Äänestä

  • ota tauko siideristä kirjoitti:

    Samoin sinä, Anne.

    Kysy vaikka siitä vierestä Huopalahden Nesteeltä siivoojan hommia?

    Sä tuskin pääsisit edes sinne. Apukoulusta suoraan eläkkeelle.

    Äänestä

  • vferfve4 kirjoitti:

    Sä tuskin pääsisit edes sinne. Apukoulusta suoraan eläkkeelle.

    Kortelampi-tyyliin siis. Eeikiapukoulu..

    Äänestä

  • Nm ahkeraliisako, kuka se täällä juorupalstaa kyttää, laitoit tähänkin aloitukseen vastauksen muutamassa minuutissa, niin säälittävää!!!!! :DDDDD Luuuuseeeeriiiiiiiii!

    Äänestä

  • Hahahahhaha!!!! kirjoitti:

    Nm ahkeraliisako, kuka se täällä juorupalstaa kyttää, laitoit tähänkin aloitukseen vastauksen muutamassa minuutissa, niin säälittävää!!!!! :DDDDD Luuuuseeeeriiiiiiiii!

    Anne ON ahkera. 27/7 töitä koneella.

    Äänestä

Käyttäjätuki on jo vastaanottanut ilmoituksen asiattomasta viestistä

Äänestä

Arvella sopii, kuinka monta kertaa Stefan on katkerasti katunut, että meni lyömään sen surullisenkuuluisan vedon kavereittensa kanssa Marasta. Sai siitä riesan lopuksi elämäänsä. Myös arvonalennuksen ja ijäiset kuittailut. Kuka järjellinen nainen hänen kanssaan vakavasti ryhtyisi olemaan, kun on noin vahvasti kerran yhdistetty Martina Aitolehteen?

Ja Martina onneton ei tajua, kuinka hänelle nauretaan ja heitetään huulta näistä suurellisista saavutuksista eli kaikenkarvaisista tosi-TV-hupsutuksista. Todella, Matinalla on sama vika kuin Tuksulla. Hän ei näe todellisuutta itsestään, vaan katselee olemustaan ruusunpunaisten silmälasien läpi ja näkee kuvitteellisen olemuksensa. Mitä enemmän yrittää, sitä typerämmäksi tekee itsensä. Voi, voi...

Äänestä

Stefu tietenkin vietti Hangossa veneillen juhannuksen Maran kanssa. Martiina Aitolehti kukoisti kuningattarena Stefun kavereitten keskellä, shampanjalasi kätösessä. :D

Äänestä
  • Hahaaa. Eskon kanssa jossain Savosss siideriä vetäen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ihanaa!!! kirjoitti:

Missä Tuksu on, ei kuulu enää mitään kohellusta?
Onneksi meillä on Martina joka nolaa itseään senkin edestä.
Kiitos Mara, suot meille naurua!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu