Lämmintä juhannusta

Kaikille tasapuolisesti oikein hauskaa aurinkoita lomaa ja juhannusta.uikaa ja ja juopotelkaa kotona koko Jussi urakalla.uintia ei saa unohtaa jos mökillä dokailette.
481
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kuinka niin viimeinen?
Älä ihmeessä, seuraavat ovat taatusti parempia.

Äänestä

Onneksi saa nauttia mökillä.Selvinpäin.Nuotiomakkaraa.Saunaa.

Äänestä

On se vuoden päästä taas jussi uudestaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


viimeinen jussi? kirjoitti:

Kaikille tasapuolisesti oikein hauskaa aurinkoita lomaa ja juhannusta.uikaa ja ja juopotelkaa kotona koko Jussi urakalla.uintia ei saa unohtaa jos mökillä dokailette.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu