Kuinkahan juhannus Vantaan vankilassa?

Kai heillä on oma juhannuskokko, onhansiellä pihoja missä polttaa.
Kun onhan siellä polttajiakin eli.....
Jari saattaisi olla kokko isäntänä?
179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vaikea sanoo näin äkkiseltään, että kukahan se tuosta saunaporukasta on ollut se suurin polttaja. Läpimätää paskasakkia koko kaksikko. Ja Jokelan lepokodista löytynee näitä "pöydän alta" kalveja lisää. samaan vyyhtiin liittyen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hyvää juhannusta. kirjoitti:

Kai heillä on oma juhannuskokko, onhansiellä pihoja missä polttaa.
Kun onhan siellä polttajiakin eli.....
Jari saattaisi olla kokko isäntänä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu