Ehdotan

että kaikki kynnelle kykenevät ottavat kaivattuunsa suoraan yhteyttä. Tämä palsta on menny iha sekasi. Ulos täältä ja äkkiä, sekä yhteydenotto suoraan. Ei muu auta enää.
397
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

vaikuttaa toi yksi stalkkeri sekopää, hyvä idea. Itse taidan lähteä unille.

Äänestä

Hyvä ehdotus.

Kannatan!

Äänestä

Jos täällä stalkataan, niin ei muu auta. Nämä stalkkaajat yms sellaiset provoilijat ajavat ottamaan suoraan yhteyttä, koska ei täällä viitsi olla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suoraan yhteyttä kirjoitti:

että kaikki kynnelle kykenevät ottavat kaivattuunsa suoraan yhteyttä. Tämä palsta on menny iha sekasi. Ulos täältä ja äkkiä, sekä yhteydenotto suoraan. Ei muu auta enää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu