auttaako jos juhannusyönä istuu alasti kusijaispesään vaihdevuosiin ja närästykseen ,kysyy apuva tarvitseva.
Tietääkö kukaan
Heltta Löperö
9314
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Totta. Saat takuulla apuja vaivoihisi ja kysymyksiin vastauksia ku menet istuu tuossa klo 18.00 (lipunnosto aikoihin) ja istut kaikessa rauhassa aamu 4:n. Tunne on varmaan kuin uudesti syntyneellä ja kokemusta rikkaampi. Hyvää jussia!!
Ja jos hyvä tuuri käy pääset ennätystenkirjaan ja youtuben idiot on the year listalle.
Paremmin vielä auttaa kun pyörit alasti nokkosissa pari ampiaispesää kainaloissa ennen muurahaispesään istumista.
Justiin sopivan näkönen eukko hippasi kylillä yks päevä. Ihme hiihtäjä, reppu selässä.
varmaan kokkeillu jottae jämympeä tupakkie. Tai istunu muurahaipesässä jo aiemmin.
Liekkö lempo jo varattu...
on varmaan sinunni sukulainen
Suvussamme ei ole punatukkaisia. Selvästi ei-sukulainen. Ainesta morsioksi korpeen.
Teällähän välttää kunhan kaks jalakaa on ja lämpimän läjän tekköö. Kannata lähteä kauvemmaksi vaeltelemmaan..
Vaen korpeen vältää punatukkanen naekkonen,ei muualle kannata völijyyn ottoa ja kengät pittää pitteä hukata pirtin ylisille sillä muuton karkovaa kylille.
Flaksie iskuun kamraati .
kesäkuussa v.1970 istutettiin palvelukseen astunut puolankalainen varusmies tottelemattomuuten ja osin väkivaltaisuuden takia kusiais pesään.tätä kannattas kokeilla myös erään perheeen tytölle ja pojalle,joilla on väkivaltaisuuteen taipumusta?paha olo,kun vois jäädä kusiaisiin,vaikka kuinka ilolientä he joisivatkin?
Sulla pitäisi saada kunnon "metrilakua" niin tuommoiset vaivat unohtuu. Jumalan tervettä pyrstön juureen!
Pätkä muoviputkea pitää olla perse-silmässä ennen pesään istumista.