ovatko kaikki

aloitukset ap n tekemiä, ja kuka se oikein on ..
6117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

alkuperäiseen.

Äänestä

muuta kuvittelevat, niin:

[...Suomi24 on Suomen suurin sosiaalisen median palvelu (aktiiviset käyttäjät kuukaudessa): Suomi24:ssä vierailee kuukaudessa yli 3 miljoonaa kävijää, viikossa yli 1,3 miljoonaa (TNS Metrix). Sillä on noin 1,7 miljoonaa rekisteröitynyttä käyttäjää...]
http://fi.wikipedia.org/wiki/Suomi24

Äänestä

Kävijöitä voi olla............Mutta vaan YKSI kirjoittaja.

Äänestä

Vain yksi kävijä, joka käy tosi usein. Lähes samaa ruikutusta jokaisessa viestissä. Mitä nyt vaihtaa sukupuolensa välillä.

Äänestä

nämäkin viestit tähän ketjuun

Äänestä

ainostaan minä ja kaikki (tuhannet) sivupersoonani kun täällä keskustelevat.

Miltei työstähän tämä käy ja "välillä" tuntuu että sekoan..

t:yksi lievästi skitsofreeninen

(Mitäköhän järkevää tähänkin vastaisi?)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


altaseuraaja kirjoitti:

aloitukset ap n tekemiä, ja kuka se oikein on ..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu