H ikävöin

Milloin soitat?
7389
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

En pääse minäkään eroon tästä tunteesta :[ Kaipaan kipeästi.

Äänestä
  • Teitkö virheen?

    Äänestä

Virheen?

Äänestä
  • Maahan kaatuneen maidon mukana tulee hiekkaa...

    Äänestä

Olet nyt tehny taasen?

Äänestä

Olis pitäny tutustua kun se olis ehkä ollu mahdollista.. Mulla ei ole sun numeroa. Etkä, alottaja, taida olla hän.

Äänestä

Minne päin menee?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sua. kirjoitti:

Milloin soitat?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu