Hei
Meillä on 2v. beagle narttu, joka tarvitsisi elokuussa kodin ulkopuolista hoitoa. Haluaisimme infoa Tampereen alueen hoitoloista. Lemmikkimme hieman arka, eikä ollut ennen missään hoidossa. Eli turvallinen ja siisti koirahoitola Tampereen seudulta? Kokemuksia...Kiitos !!
(netistä oli vaikea löytää infoa...ei esim. kotisivuja löytynyt)
Beagle hoitoon Tampere
Oma beagle
1
142
Vastaukset
- tikru1
Minä tykkään Haukkumäestä,sijaitsee Ylöjärven Mutalassa ja nettisivut löytyy.Lenkitys ihanalla metsäalueella joko irti tai hihnassa.Siisti ja ok-hintainen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1522165
Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa
Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir3401401Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.941365- 1681271
- 681061
- 35968
Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31929Ikävä on häntä
Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos59910Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?
https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta27862Onko kaivattusi
Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?46839