Pakki vaivaa

Missä vika, kun Skoda Fabia Combin 01/04 peruutusvaihde ei mene päälle? Vaihdelaatikon öljyt vaihdettu, ei auttanut. Ensin kakkosta silmään, sitten pakki onnistuu, muuten vaikeuksia.
12007
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jos kovin pakki "kiroilee",s.o.rutisee,niin kytkin ei irrota.Muuten vivuston säätövika.Takuun piiriin kuuluvia vikoja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Muuten tyytyväinen kirjoitti:

Missä vika, kun Skoda Fabia Combin 01/04 peruutusvaihde ei mene päälle? Vaihdelaatikon öljyt vaihdettu, ei auttanut. Ensin kakkosta silmään, sitten pakki onnistuu, muuten vaikeuksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu