jatkuva pissahädän tunne menkkojen aikana

Mpi!
Oon 16.v tyttö ja mul oli menkat jotain 10 pv myöhässä ja paria päivää ennen niitten alkua tuli jatkuvan pissahädän tunne.Kävin antaa pissanäytteen mut tulehdusta ei ollu.Onko muilla tällasta et menkkojen aikaan pissattaa melkein koko ajan?En siis oo raskaana.
2223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kuulostaa tutulta! Itse juoksen useinkin menkkojen alussa jatkuvasti vessassa.

Äänestä

itse juoksen menkkojen aikaan vessassa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hjäp mig kirjoitti:

Mpi!
Oon 16.v tyttö ja mul oli menkat jotain 10 pv myöhässä ja paria päivää ennen niitten alkua tuli jatkuvan pissahädän tunne.Kävin antaa pissanäytteen mut tulehdusta ei ollu.Onko muilla tällasta et menkkojen aikaan pissattaa melkein koko ajan?En siis oo raskaana.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu