Hei,
Minulta leikattiin kaksi viikkoa sitten oikean ohimolohkon epilepsia. Te jotka olette olleet leikkauksessa, niin kauanko leikkauksen jälkeen kärsitte päänsärystä? Minulla on tullut lapsuusaikainen migreeni kiusaksi ja saan migreenikohtauksia päivittäin. Onko kellään käynyt vastaavanlaisesti?
Epilepsialeikkauksesta toipuminen
Eva-Maria
2
150
Vastaukset
- yksi monista,,,
viikon verran oli pää
kipuja ei sen jälkeen
toivotaan että pääkivut helpottais - Leikelty
Ei kauaa kestänyt minulla. Sain ihmettelyä lääkäriltä ja kirurgiltakin. Montaa särkylääkettä en napannut.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1562677
- 1991957
- 711706
- 921638
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91421- 751098
- 811040
- 951019
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.261004Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes191954