Kermavanukas

Ostin sellaisen kermavaahtopäällysteisen vanukkaan, kun on niin ikävä yhtä. Syön sen illalla ja ajattelen häntä. Olkoon se ikään kuin uhrilahja ikävälle.
572
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Saanko tulla nuolaisemaan ne vaahdot siitä päältä?

Äänestä
  • Olisimme kahden ja viettäisimme laatuaikaa. Olethan nykyään sinkku!

    Äänestä

  • Saisit, jos tulisit. Mutta lupailet vaan ;(

    Äänestä

Minä tulen en vain lupaa. Tulisitko hakee minut sinne?

Äänestä
  • Tulisin, jos kertoisit mistä haen ;(

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


repskops kirjoitti:

Ostin sellaisen kermavaahtopäällysteisen vanukkaan, kun on niin ikävä yhtä. Syön sen illalla ja ajattelen häntä. Olkoon se ikään kuin uhrilahja ikävälle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu