Tuo on kovasti kiinnostunut musta

tuo vesipääksi haukkuja. ;) Mitähän se sit sanoo kun mä saan lääkkeet ja mun kasvojen turvotus ehkä häviää. Mietihän jo valmiiksi ;)
11182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Ei se nimitys varmaan sun pään muodosta tai turvotuksesta johdu kun ei ole varmaankaan koskaan sua nähnyt, vaan siitä että...ööö... miten sen nyt nätisti sanoisi, et ole ihan penaalin terävin kynä näiden juttujesi perusteella.

Äänestä
  • varmasti on nähnyt. Ja kyllä se tyhmä on tässä ihan joku muu kun noita juttuja lukee. Mulla ei tulisi mieleenkään haukkua tuollaisilla nimityksillä yhtään ketään.

    Äänestä

  • Hän esim tietää missä mulla luomi (niin erikoinen kohta ettei löydy toista jolla olisi samanlainen) ainkaan kovin helpolla joten siitä tiedän että on nähnyt.

    Äänestä

  • joku tuttu se on kirjoitti:

    Hän esim tietää missä mulla luomi (niin erikoinen kohta ettei löydy toista jolla olisi samanlainen) ainkaan kovin helpolla joten siitä tiedän että on nähnyt.

    Pyh ei se todellakaan tiedä sua, se vaan on kyllästynyt sun juttuihin ja yksinpuheluihin.

    Äänestä

Vesipäitä ovat nämä tunnistajat. Kuka tahansa voi laittaa minkä tahansa viestin mihin väliin haluavat.

Nyt on tämä vesipääksi haukkuminen muodissa, jossain välissä oli joku palsta byllerö haukkumasanana ja Nina.

Sairaan mielen tuotoksia, joista ei kannata välittää.

Äänestä

ihan täysi-ikäisiä?

Äänestä

Älä hitossa välitä täällä haukkujista. Toivon sulle nyt hyvää huomenta ja että lääkkeet auttaa.

Ei kaikki täällä hauku!

Äänestä
  • ja kiitos :)

    Äänestä

näistä välittää, ei terve ihminen hauku ketään, vielä vähemmän jossain nettipalstalla!

Äänestä
  • netin haukkumattomuus olisikin totta, mutta sori vaan, ei ole.
    Anonyyminä kun se on helppo tehdä, osumatta tai osumalla johonkin ihmiseen joka olettaa sen olevan juuri hänelle tarkoitetu.
    Todella raukkamainen tapa purkaa omaa pahaa oloaan, mutta lisääntyväähän se haukkuminen on, valitettavasti.

    Äänestä

  • Kumpa tuo kirjoitti:

    netin haukkumattomuus olisikin totta, mutta sori vaan, ei ole.
    Anonyyminä kun se on helppo tehdä, osumatta tai osumalla johonkin ihmiseen joka olettaa sen olevan juuri hänelle tarkoitetu.
    Todella raukkamainen tapa purkaa omaa pahaa oloaan, mutta lisääntyväähän se haukkuminen on, valitettavasti.

    Monihan täällä tekee haukkumista siksikin, että se saattaa mennä toisten piikkiin. Onhan tänne eksynyt joukkoon vaikka mitä sekopäitä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


miten se jaksaakiin kirjoitti:

tuo vesipääksi haukkuja. ;) Mitähän se sit sanoo kun mä saan lääkkeet ja mun kasvojen turvotus ehkä häviää. Mietihän jo valmiiksi ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu