Kova pankki

Tuntu aika uskomattomalta kun kaveri veti dokumenttiä pöytää. Härski pankki tosissaan ja joku isännöitsijä avustaa.
Kouvolan seutu on syvältä.
3339
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sen mitä kavereilta kuullut niin pankkisi on Eksp

Äänestä

Liittoutuvat viime tipassa. Riikonen oli laskenut hommat puihin.
Lähenpää ei pelastajaa löytynyt kuin Seinäjoelta.

Äänestä

Uus aluepäälikkö on entinen Op henkilö, Noinniinkun enteellisesti. Sp kahlaa syvällä niinkuin Sdp.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


omako sp kirjoitti:

Tuntu aika uskomattomalta kun kaveri veti dokumenttiä pöytää. Härski pankki tosissaan ja joku isännöitsijä avustaa.
Kouvolan seutu on syvältä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu