slle

anna mun olla
6140
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Heh heh

Äänestä

Jos kerrot niin voi olla että on onnistunut viesti!

Äänestä
  • Sorkke, nyt nolottaa :(((((((((. Luin tuon slle:n sanaksi sille. No ei kai siitäkää ole mitään haittaa ;o), tämmösellä palstalla.

    Äänestä

Joo, ymmärrän kyllä. Tosin en mä oo nyt mitään tehnytkään niin ei taida olla mulle. Tai mistä sitä koskaan tietää. Mitä hän on sitten tehnyt? Kannattaa hoitaa tälläset ihan naamatusten niin menee viesti perille oikeelle ihmiselle ;)

Äänestä

Ei palsta pyöri sun ympärillä.

Äänestä

Nimetön kirjoittaa vain provokatiivisia viestejä. Jos on asiaa niin uskaltaa kirjoittaa omalla nimellään tai edes nimimerkillä toiselle jos ei ole keinoa oikean elämän puolella kommunikoida.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ymmärrätkö? kirjoitti:

anna mun olla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu