Sanna Kiisken poskipäät

Miksi meni laitattamaan täytettä poskipäihinsä, ihan luonnottoman näköinen.
19624
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Ehkäpä hänellä on luonnostaan korkeat poskipäät? Ihmisiä on eri näköisiä.

Äänestä
  • On itse sanonut haastattelussa että on käynyt korottamassa poskipäitään.

    Äänestä

Eläpä enää ihmettele kun Sannan entisenä koulukaverina voin kertoa että AINA ollu hyvin pyöreä naamasta , laihana taikka sitten lihava. Sannalla on ollu paha syömishäiriö ongelma. Muuten kiva flicka !!!

Äänestä

ps. nenä on leikattu !!

Äänestä
  • Mimmoinen nenä oli ennen leikkaamista, minusta nyt on jo liian pieni????

    Äänestä

  • Nenä neurootikko kirjoitti:

    Mimmoinen nenä oli ennen leikkaamista, minusta nyt on jo liian pieni????

    Toivottavasti on muita avuja kuin ulkonäkö.

    Äänestä

  • Ei mikään ruusu kirjoitti:

    Toivottavasti on muita avuja kuin ulkonäkö.

    Sietämätön tyrkky, jonka pää on kuin paleltunut nauris.

    Äänestä

  • avuton kuppikakku kirjoitti:

    Sietämätön tyrkky, jonka pää on kuin paleltunut nauris.

    Lanttu, ei nauris.

    Äänestä

  • Ei mikään ruusu kirjoitti:

    Toivottavasti on muita avuja kuin ulkonäkö.

    Outo vahanaama.

    Äänestä

Juutaloisuus velvoittaa!

Äänestä
  • Jenni on kaunis.

    Äänestä

  • Hahahhahahaaa Vartiaisella roikkuu tissit silmien alla!!!! Rumat poskipäät kuin tissit joita sillä ei sitten alempana olekkaan! XD

    Äänestä

Nenäleikkaus kyllä mennyt överiksi kun on liian pieni. Itsetunto-ongelmia sillä on ollut kun jossain lehdessä kerran haastateltiin ja kertoi kaunesleikkauksistaan. Tässä tapauksessakin voisi puhua kauheusleikkauksista.

Äänestä
  • Leikkuiden jälkeen itsetunto parkkeerattiin pilveen ja vetästiin kuppikakku-överit. Kuppikakkujen hinnat oli ihan pilvissä. Hyväntekeväisyys selitti hinnoista reilut 5 senttiä. Jos ei pysty valmistamaan tuotetta markkinahintaan, ei kannata ryhtyä diileriksi ollenkaan. Eurokin olisi ollut aika paljon kuppikakusta.

    Äänestä

Kyllä hänellä on pieni nenä ollut aina, ei sitä ole ainakaan pienennetty, jos sitä on leikattu. Miksi pitää aina haukkua heti jos joku on vähän eri näköinen? Mielestäni Sanna ei ole käynyt kauneusleikkauksissa, vaan on kertonut haastattelussa harkinneensa sitä nuorempana. Ihminen ei kuitenkaan ulkonäölleen voi mitään ja jokaisella on varmaan oikeus elää sellaisena kuin on. Miksi pitää olla heti menossa leikkaukseen, jos poikkeaa massasta? Pitääkö kaikkien olla täydellisiä tai jonkun saman muotin mukaan valettu?

Äänestä

suojatyöpaista irtisanottu outous. Lpasensa häpeävät tuölvaiuudessessa

Äänestä
  • että semmonen tapaus, koulut näemmä jäänyt kesken sulla.
    Sanna on söpö jota moni muu ei ole.

    Äänestä

Kuka on Sanna Kiiske? Minä tiedän kyllä tv-kasvo Sanna Kiiskin ja hän on kaunis.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihmettelen! kirjoitti:

Miksi meni laitattamaan täytettä poskipäihinsä, ihan luonnottoman näköinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu