voikkaan puukotus

mitäs siellä on tapahtunu ja ketä puukotettu?
31983
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eihän sitä velkaa kannata niin periä. Jää kokonaan saamatta tai joutuu itse maksumieheksi.

Äänestä
  • Sano se sekakäyttäjälle joka on ollut sekaisin kuin seinäkello vuosikausia. Siinä ei paljon järkeä käytetä. Suomessa ennenkin tapettu ihmisiä jonkun parinkympin takia.

    Äänestä

Eipä ollut yllätys, kuka kyseessä, kun luin nimen lehdestä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


puukkobee kirjoitti:

mitäs siellä on tapahtunu ja ketä puukotettu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu