Kaupat peruuntuu ja Iisakki Kiemunki saa varmaan äänivyöryn tulevissa vaaleissa.
Jälleen meni homma pieleen.
http://www.taloussanomat.fi/autot/2014/07/04/hameenlinna-odottaa-yha-autoliikejatin-rahoja/20149385/304
Jälleen meni homma pieleen.
http://www.taloussanomat.fi/autot/2014/07/04/hameenlinna-odottaa-yha-autoliikejatin-rahoja/20149385/304
Vastaukset 9
Vanhimmat
Miksi ei yhtä hyvin Kari Ilkkala joka tukee hanketta ja ylistää liikemies Ritaluomaa.
Kokoomuspäivystäjä jättää nyt syyttömät ihmiset pois listoiltaan. Ei Ilkkala ole Sunnycarcentterin hallituksessa.
Säälittävä, väärällä tiedolla harhauttaminen on aitoa kok/demin päivystäjän arkea. Hanki elämä pelle.
Perzuikkipäivystäjä torjuu väitettä jota ei ole ees esitetty! Et kai voi olla niin tyhmä että sinun mielestäsi kannattamista on hallituksessa oleminen kaupungin valittuna edustajana !!!! Kari Ilkkala on tukenut scc hanketa ja kehunut täällä Ritaluomaa. Koskeeko pahasti?
Kylillä pyöri kaljupää viinapullon kanssa,olisko ollut isak?
menee hevikansan luottamus, ei pysty!
Joku perzuikki.
Isosuo on toiveikas edelleen. Aikaa on nyt vajaa 4 tuntia. isosuon olisi nyt heti viisainta tarkistaa SCC:n vuokraa Innoparkissa? Vaikka kostoksi pellenä pitämisestä.
on nyt 11 elokuuta 2014
Iisakin facebooksivuiilla tämän illan ainoa päivitys koski potkupallottelua. Vaikka lomalla onkin, niin jotain voisi kommentoida (entisenä?) hallituksen jäsenenä myös SCC-keissin viime tietoja.