Mitä minulle näytetään tulevasta rakkauteeni ja kotiasiat? Tämä vaalea herra?
Olen tuntenut tovin miehen jolla on jo elämänkokemusta. Minkälaisena meidän tulevaisuus näkyy ? Hän on toiminnan mies toimii ensin ja sitten vasta puhuu. Olen itse samanlainen ja en puhu omia asioitani ennekuin ne ovat toteutuneet. ((Syynä ihmisten kateus ja sainkin kerran tästä asiasta oppimaksun kantapään kautta. Mutta tämä ei ole asian ydin:) mitä kysyin)) Kysyn vielä olenko vielä joskus lapseni kummi?
Tuntijasi iltaa
2
63
Vastaukset
Hei
sinähän kyselet mielenkiintoisia. hyvä kumppani on aivan nenäsi edessä, vaikka välimatkaa vielä olisikin. tässä on työhön tai seuraan liittyvää liikehdintää, mutta muuten välillänne ei ole muuta kuin aito elämä.
koti on selkäsi takana ja sinne on tullut postia. sinä pelkäät sitä postia, mutta avattava se on. kotonasi olet kääntänyt selkäsi naiselle, teidän välinne eivät ole kunnossa. mutta sinä olet kunnossa ja mihin ryhdytkin, sinulla on voimaa viedä se eteenpäin.
kysymys, että oletko vielä joskus lapsesi kummi, hämmentää minua. kai minä luin sen oikein? näen oikeastaan yhden lapsen selvästi ja hän liittyy tähän mieheen josta puhuin. mutta niin tai näin, sinulle näkyy tulevassa onnellinen liitto, rakkausavioliitto. sitä ennen on vielä muutama peninkulma odottamattomia käännöksiä, mutta loppu fanfaari kuuluu jo mäen takaa. se on teidän häävalssinne.
t. Keskiyö- Onnea tarvitsen nyt
Kiitos ja kysyinkin hassuja. Tarkoitin olenko vielä joskus minun oman lapseni (tytär) lapsenlapseni kummi? Näitkin tuon miehen lapsen (mies jo). Mietin mitä tapahtuu kun tyttäreni ja hän tapaa? MIes on isänsä kopio:)
Kiitos ihan rakkausavioliitto...wau
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun513585Näen jatkuvasti Sompasaunalla alastomia miehiä ja naisia
jotka menevät siihen viereiseen rantaan myös uimaan alasti. Sompasaunat on siis Mustikkamaalla Helsingissä, ja kuljen si1142480Kova karman laki
Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko5932273Päivieni piristys, missä olet?
Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei192026KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar761730Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo431658- 201648
Helena ja Mikko Koivun ero jatkuu edelleen ja loppua ei näy.
Voi eikä, miksi menee noin vaikeaksi avioero ja sopua ei tää ex- pari vaan saa.1371546- 281446
Millainen kaivattusi luonne on?
Millaisia luonteenpiirteitä arvostat kaivatussa? Oletteko samanlaisia luonteeltanne?941427