Mitä vittuva?

Terveyskeskus suljettu???? Saako moisesta palvelemattomuudesta johtuen verohelpotusta? Häh
2237
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Onko tuolla väliä, ei sieltä ole saanu oikeaa hoitoa vuosikausiin. Onpahan joillekkin suojatyöpaikka vaikkapa lääkäri-nimikkeellä, suohon on painunut Nakkilan terveydenhoito, niinku toimitilatkin homehtuu joka kolmas vuosi.

Äänestä

No saa, saa valita saa, mutta kai sitä kippeenä mieluummin lähelle menis ku kavvemmas... Juu ei oo saanu hyvää palvelua, mutt ny ei saa ees sitä huanoo. Toinen lääkäreistä se luurangon näkönen valittaa ylipainosta, vaikka olis peukalossa vekki, se toinen hönö taas, mikä sitä vaivaa kun sillä kaikki paikat hakkaa niinkon olis kaamee kapula, tai sitte helvatan kylmä. Mää tie muuta ko pysyis vaa terveenä, ettei sin tarttis men.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Häh??? kirjoitti:

Terveyskeskus suljettu???? Saako moisesta palvelemattomuudesta johtuen verohelpotusta? Häh

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu