Mitä sää mies

musta haluat!!??!
Ja milloin?
Ja miten :)
6178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Jaa a.

Äänestä

haluan luukuttaa sua rajusti takaapäin tänäiltana..

Äänestä
  • Jaahas! Taas näitä Perverssioita. Minä kun aattelin tavallista "lähetyssaarnaaja" hilavitkutusta ja nukahtamista/kuorsaamista aktin jälkeen..hihhih! ; ) Ps. ai sitten jotain muuta mielenkiintoista..hih! : )

    Äänestä

minä olen säänainen

Äänestä

Vaimon.huomenna.luonnossa puuta vasten.

Äänestä

En mitään. Et oo mun tyyppiä. Henkisesti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mitämitämitä? kirjoitti:

musta haluat!!??!
Ja milloin?
Ja miten :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu