Kallion outo hyypiö!

Nähty mekkoon pukeutunut mies ihailemassa naisten alusvaateliikkeen ikkunaa. Samainen hyypiö käy tirkistelemässä yleisten saunojen ikkunoilla. Eräs asuntoesittely päättyi nolosti kun tämä tyyppi paskansi suoraan ikkunasta ja samalla ohikulkevat arabit hurrasivat.
489
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Normimenoa Kalliossa.

Äänestä

Miisä kohtaa se rane asuu?olisi syytä tietää kaikkien.

Äänestä

>. "Eräs asuntoesittely päättyi nolosti kun tämä tyyppi paskansi suoraan ikkunasta >ja samalla ohikulkevat arabit hurrasivat. "

Varmaan meni hyvin kämppä kaupaksi XD

Äänestä

Rane-Hilda on selvästikin hipsteri.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kallion Rane-Hilda kirjoitti:

Nähty mekkoon pukeutunut mies ihailemassa naisten alusvaateliikkeen ikkunaa. Samainen hyypiö käy tirkistelemässä yleisten saunojen ikkunoilla. Eräs asuntoesittely päättyi nolosti kun tämä tyyppi paskansi suoraan ikkunasta ja samalla ohikulkevat arabit hurrasivat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu