huoh...

Olit rakastunut muhun ja nyt muka vihaat mua...
8170
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Huoh itsellesi. En todellakaan vihaa. Kuka olet ?

Äänestä

Sanoinko niin?

Äänestä

Leikit mun tunteilla.

Äänestä
  • oletko m vai n?

    Äänestä

  • leikki kirjoitti:

    oletko m vai n?

    nainen ->

    Äänestä

vihaamaan häntä,suren sitä,ettemme näe enää missään,koskaan.Ei hän halua nähdä minua ja luultavasti on puhunut minusta pahaa työkavereilleen,en ymmärrä,miksi..ikävä käväisi tänään, kun muistin hänen olemuksen.:(

Äänestä

aloitus tuskin on mieheltä, vai onko.

Äänestä

Huoh itsellesi ! En todellakaan vihaa ! Kuka olet ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sulle. kirjoitti:

Olit rakastunut muhun ja nyt muka vihaat mua...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu