Onko muilla samoja ongelmia?
Tekee mieli suuseksiä mutta häpeän näyttää pimppiä
15
2678
Vastaukset
- sexguru
Sehän on vaan nätti, ei kannata häpeillä ja hyväähän se vaan sulle tekee. Eli rohkeesti vaan ja et turhia asioita mieti, miehet yleensäottaen nauttii nähdessään pillun, varsinkin nuolemaan alkaessaan!
- häpeä?
Onhan tuo varsin yleinen tauti aluksi, mutta helpottaa heti kun pääsee ”makuun”.
Eiköhän tuo ”häpeäminen” liene siihen, että moni tykkää pimeästä. - mkuimkiu,ki
Ei se munkaan mielestä ole kaunis, mutta oudosti miehet ovat eri mieltä. Ollaan eri sukupuolia, ja kannattaa muistaa, että miehet yleisesti pitävät naisen värkin katsomisesta niinkin paljon, että maksavat siitä pornona.
Kaunis Ihmisnainen on maailman kaunein olio. Kaikki naisen muodossa on kaunista. Kaikki naisen tunnussa on kaunista. Kaikki naisen tuoksussa on kaunista ja kaikki naisen maussa on kaunista.
Kauneimmillaan nainen on kun hän kituu nautinnossa, täydellisessä hurmoksessa.
Kaunein naisen yksittäinen kohta on naisen häpy. Kun nuppu aukeaa ja kukka on valmis ottamaan vastaan, se on kuin vaalenpunainen tai punainen kalla-kukkanen. Se on elämänlähde, portti paratiisiin. Se on kauneus itse. Se on jumalan koti.
Toki, kukkasia on monenmuotoisia ja terälehdet ovat yksilöllisiä. Itse pidän runsaista, mielellään paksuhkoista terälehdistä, joita on helppo suuhyvitellä. Hyvin esiintuleva häpykieli on siunaus sekä naiselle että miehelle.
Joskus tapaa naisen, joka ei ymmärrä näitä tosiasioita. Hänet on jotenkin syyllistetty ja vieraannutettu eläimellisestiä luonnostamme.- Nainen 30
Voi minun häpykieli on piilossa. Se ei ole kovin hyvä juttu mutta minkä voi sille :(
Itse häpykieli voi jäädä hupun peittoon ja sen saa näkyviin pienellä sormivoimistelulla, mutta tarkoitan sitä, että jos häpykielen (hupun) harja on hyvin kosketeltavissa, niin sitä helpompi hyvitellä.
Naisten häpykielten herkkyydessä on suuria eroja. Toisia ei saa koskettaa lainkaan suoraan häpykieleen vaan hyväiltävät ainoastaan hupun läpi. Ja toista äärimmäisyyttä edustaa nainen, joka haluaa, että hänen häpykieltään purraan.
SInä olet Nainen. Häpysi on kaunis. Se on ihana. Mies on syntynyt kohdatakseen sen.
- masi2
Nainen30 Haluatko että tulen nuoleen sinua eikä tarvitse hävetä mitään,kaikilla naisilla on omanlaisensa pimppi ja kaikki ovat kauniita.
[email protected]- Henrijutta
Moi Mikael! Mitäs tyttöystäväsi tuosta ajattelee?
- RandyBoy
Mutta siitäkin huolimatta vaikka häpy on namu ja miehet tykkää sen katselusta, nuolemisesta ja parhaassa tapauksessa myös sen tuoksusta, niin älkää hyvät naiset unohtako hygieniaa.
Kävi nimittäin niin tässä taannoin, että vietin yön erään sinänsä kauniin ja kaunis vartaloisen naisen kanssa. Olen nälkäinen pillun nuolemiselle ja totta kai silloinkin painoin pääni neidon jalkojen väliin. Yllätys oli karu, kun pillu tuoksui rankalta hieltä tai hemmetin tunkkaiselta pyyhkeeltä, jolla sitä oli hetkeä aiemmin pyyhitty wc:ssä käynnin yhteydessä.
Siinä sitten yön aikaan otin naisen myös takaapäin. Ikäväkseni totesin, että neidon peppu haisee voimakkaasti paskalle. Käry pöllähti aina välillä sieraimiini, kun hieroin neidon kiinteitä pakaroita.
Tulin kokemuksen seurauksena siihen tulokseen, ettei yhden yön jutut kannata, koska silloin ei vielä tunne toisen hygieniataipumuksia. Tähän kaikkeen kuitenki antoi vinkkiä pöntön seinämiin jämähtäneet "suklaapisarat". Jo siitä olisi pitänyt tajuta, ettei neito ehkä pidä sen kummemmin huolta värkeistäkään, jos pönttökin on sotkuinen.- Yäk
... oliko sinulla teinipoika hauskaa, kun kirjoitit tuon. Ottiko 8 cm eteen? Työnsitkö sormesi anukseesi samalla ja sitten haistelit sormeasi?
- Istun paskalla
Nsisen pillua kauniimpaa ei ole. Hiero pilllusi märäksi ja anna miehen nuolla.
Kuule Nainen30, ymmärrän kyllä tilanteesi, mutta se on vähän samaa kuin jos kuningatar häpeäisi kruunuaan kun joku toope on höpsinyt jotain sellaista. Siellä reisiesi välissä on todellinen aarre! Ei sinun tarvitse ensialkuun edes ajatella sen näyttämistä, sanota vain että haluat suuseksiä, loppu hoituu sitten. Tarvittaessa kirjoitan pitkän jutun. Voit myös lähettää postia: [email protected]
- Anonyymi
Olen 60v mies haluaisin
- Anonyymi
Tuo on kyllä ratkaistavissa. Juttelet avoimesti partnerisi kanssa. Minulla oli nimittäin sama ongelma. Nykyään levitän ujostelematta pilluni levälleen jotta mieheni pääsee nuolemaan sitä ja lopulta työntämään kullinsa sisääni. Muista: Seksiasioissa avoin puhuminen on kultaa
- Anonyymi
Koskaan nuorenakaan hävennyt alastomuutta, pimppini mielestäni kaunein osa kehoani.
Mieheni innokas nuolija saan herkästi useempia orgasmeja. Kymmenisen vuotta sitten laajensimme seksistä nauttimista, etsimme ensimmäisen vieraan miehen sänkyymme.
Miehestäni paljastui vuosien aikaan aisurin ominaisuus, vieraita miehiä tänä aikana ollut pari kymmentä kanssani. Muutaman kanssa ollut seksi suhde vuosia, miehet tykänneet olen avoin kaikkeen mistä he tykänneet. Kyllähän elämän suola itselleni kun halukas mies nauttii musta. T. Pari 55
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Missä kokoomuksen naiset?
Hähmäistä ukkotarinaa kuultu koko viikonloppu. Kukaan ei ole kokoomuksessa edes yrittänyt pitää naisten puolta. Jopa1353783Finland is now Petter place
Audin B-ryhmän ralliautolla saatiin kansa voimaan hyvin. Kiitos kokoomus huumoripläjäyksestä.362454Ilman Stadia Suomessa ei olisi kunnon lihajalosteita
HK, Helsingin makkaratehdas, Votkin, mitä näitä nyt onkaan. Böndellä ei ole kunnollisia jalostajia.1442098Jorma Lind kuollut
Ylen uutisankkurina 40 vuotta toiminut Jorma Lind on kuollut 85-vuotiaana. https://yle.fi/a/74-20230265 ARVl on näet181065Toivon että kuulut elämääni
Mutta aika näyttää miten läheisesti. Lupaan kertoa jossain sivulauseessa, kun muutan paikkaa.701041- 46905
Mahdatko ymmärtää sitä
Mä en selviä jollei me jutella kunnolla. Tarvitsen sua siihen. Etkä sä voi sitä tietää kun en ole ilmaissut mutta olen63876En unohda sua
En vaan unohda sua. Eikä se näköjään ole tarkoituskaan. Rakastan sua sitten omalla tavalla kauempaa kun mikään muu ei on31865- 43790
Kyllä nainenkin voi ottaa yhteyttä
Ja on ihan kiva jos ottaa yhteyttä mieheen. Minä ainakin olisin onnessani jos nainen ottaisi yhteyttä. mies97772