onko muilla ollut ongelmia messengerin kanssa välillä ei kirjaudu ollenkaan sisään välillä kirjautuminen kestää tolkuttoman kauan välillä kun on kirjautuneena viestit ei mene perille?
MESSENGER
pekka
5
432
Vastaukset
- Belsebub
Tänään aamupäivällä oli...
- Ongelmia on!!
Mulla on ollut samanlaisia ongelmia, varsinkin tänään, ei kirjaudu ollenkaan sisään ja sitten ei tekstit näy toisessa päässä.
- romu roope
on ollu ja oli jo vähän ennen sp2:sen asentamista,ei kai johdu siitä.mesellä tökkii,niinku myös soneralla..
- ei toimi
Jukanu kirjoitti:
Koko aamupäivän oli jumissa mutta nyt toimii.
mikä lie vikana? Mistä löytää vikatilat. Satuin 9.10. sellaiselle sivulle, jossa kerrottiin, että on ongelmia, nyt sitä en enää löydä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.1482007Israel euroviisujen 2.
Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is3041701- 931547
Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra2001180Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?
Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois761172- 671130
- 221027
- 48987
Rakas nainen ymmärsin
Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl73936- 45917