Lastenhoitaja Lohjalla

Lastenhoitoapua Lohjalla

Hei!

Olen 16-vuotias kokenut, yhteistyöhaluinen lastenhoitaja Lohjalta ja tulisin mielelläni lastenhoitajaksi kaiken ikäisille lapsille.

Kokemusta löytyy paljonkin lastenhoitajanhommista, sillä olen hoitanut pienempiä sisaruksiani sekä tuttavaperheiden lapsia useasti, alkaen 1,5kk, joten kokemusta ihan pienistäkin löytyy :) Tämän lisäksi suoritin yhdeksännen luokan kahden viikon TET-jakson päiväkodissa 0-3 vuotiaiden ryhmässä.

Aikatauluni on todella joustava, voin tehdä töitä niin arkisin kuin viikonloppuisin. Myös äkillisissä tapauksissa olen käytettävissä. Lomilla minut saa koko päiväksikin tarvittaessa.

Lastenhoitajana olen iloinen ja leikkimielinen, luotettava ja vastuullinen. Osaan myös laittaa ruokaa, joten vähän suuremmatkin ateriat onnistuvat. Palkka on neuvoteltavissa tapauskohtaisesti :)

Ottakaa vain rohkeasti yhteyttä minuun, jos mielessänne on jotain kysymyksiä ja sovitaan vaikka tapaaminen ennen varsinaista hoitokeikkaa! :)

[email protected]

0

137

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. No nytkö tuli lähtö Orpolle?

        Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall
        Maailman menoa
        250
        2239
      2. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

        Missä meni pieleen?
        Ikävä
        192
        1684
      3. Kauhavan häiriköijistä

        Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä
        Kauhava
        47
        1329
      4. Haluan sinut, kuuletko minua.

        Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
        Ikävä
        50
        1035
      5. Hän on tosi

        hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
        Ikävä
        41
        836
      6. Auto ajoi päälle?

        Ja pakeni luin iltapäivälehdestä. ! Ken on kuski joka tuollee teki
        Kuusankoski
        14
        820
      7. Miksi Lapset kiusaa yöllä

        Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä
        Kauhava
        31
        790
      8. Sama ransetti taas!

        Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver
        Hyrynsalmi
        23
        768
      9. Viimeinen lankafest

        Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .
        Puolanka
        25
        766
      10. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

        Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
        Ikävä
        46
        647
      Aihe