Maksaläiskä-Jäz

13308
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Raikas ja luonnollinen. Ei umpeen pakkeloitu tyrkky.

Äänestä
  • Täybet poinsit yay yay.

    Äänestä

Tosi nätti ja freechi!

Äänestä
  • Kuten paappansa Tena-Dena.

    Äänestä

Ruma

Äänestä

Niskoja nakkeleva pikku Myy

Äänestä

Miksiköhän aina pitää yrittää keksiä jotain epämiellyttävää, vaikkei kohde antaisi siihen aihettakaan?

Äänestä
  • Tämä kohde antaa aihetta raakaan kritiikkiin joka päivä. Ihan omalla käytöksellään. Saattaa olla täysin tahatonta: siis henkilö itse ei näe käytöksessään mitään moitittavaa.

    Äänestä

meleko kolhon näköseksi menny, luuleeko tosiaan olevansa kaunis, ku pienessä päässä puskee esiin jättinokka

mee töihin

Äänestä
  • Miten se saa päivänsä kulumaan?
    Joutenolon mestari, #ollaanvaan...

    Äänestä

  • Oloneuvos-mummopuoli kirjoitti:

    Miten se saa päivänsä kulumaan?
    Joutenolon mestari, #ollaanvaan...

    Ottaa itsestään kuvia, plärää niitä ja valitsee mielestään parhaat instagramiin, noin 4-5 kappaletta päivässä. Suomen johtava selfie-kuningatar! Kirjoittaa 3-4 blogipäivitystä/pv. Sisältö = #0#
    Sit pitää tietysti polkea kuntopyörällä sisällä 25 km päivässä, ottaa aurinkoa ja käydä picnicillä. Ja picnikiltä palattua ottaa vielä lisää aurinkoa!
    Muilla tyrkyillä sentään on jonkinlaista työtä, paitsi näillä, jotka Jassun blogiin kommentoivat ( johtaja Joni Virtanen, Jarna Lahdenvuo ja Ville Schroderus). DDD!

    Äänestä

Helppoa on todella Hassu Jassun elämä ? Miksei se mene duuniin , onko sillä kenties todettu joku vakavakin sairaus , joka estää työnteon ? Ai , niin mutta eihän se ole kouluttautunut millekkään alalle . Ja eihän sitä nyt duuniin kerkeisikään , kun Dennis papparaisesta pitää huolen , laittelee piknic eväitä ja makaa auringossa päivät pitkät -vaikkei paistaisikaan- ja kuntoilee , kuin huippu-urheilija tavoitteesta ei vaan ole tietoa?! NIIN ja pitää suomen turhinta blogia , jossa kommentoijia on 0-10. Jarna Lahdenvuo on lähestynyt yahoota tosi aktiivisesti , viimeinen aivopieru oli toteamus siitä , että molemmat ovat ruuanharrastajia , heh vieläkin näen painajaisia hassun voileipäviritelmistä-juhliin. Jarna sitävastoin kertoi syövänsä kesäisin uusia perunoita keitettyjen kanamunien kera...? Kokkikisoihin vaan molemmat ja menestys olisi taattu !

Äänestä
  • Yaysmina. Olet yli-ikäinen chav. Tiedät mitä tarkoitan.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


kesälook kirjoitti:

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/t1.0-9/p720x720/10487490_10203047517683241_5825431783576489909_n.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu