VALKOINEN VOLVO

kuka ajelee valkosella volvolla? mm niskalla...käsijarrutuksella mutkaan(ei ees talvi) senku kumi vinkuu...ei muuten mut näyttää tosi vaaralliselta ja holtittomalta..

ralli autoilu ja muut autoihin liittyvät harrastukset ihan erikseen ..
ku joku saattaa jäädä alle...lapsi joku muu...
11482
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Joku tero taas kattonu virittäjiä ja luulee olevansa mika salo...

Äänestä

no tollasesta ei saa tekemälläkää mika saloo....mut hyvähä se luulla ku sit ajeleeki sillei...ku päätön kana

Äänestä

jukka on saanut tuomion kiihottamisesta kansanryhmää vastaan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä

Minä ajelen myös Niskalla valkoisella Volvolla. Ei se mitään käsijarrua tarvitse vaan riittää, ku tuuppaa oikeenpuoleisen varovasti lattian läheisyyteen ja turbo hoitaa loput..
Oliks muuta?

Äänestä
  • 250...ja sekö on siusta kehumisen arvoista...?

    Äänestä

"Minä ajelen myös Niskalla valkoisella Volvolla. Ei se mitään käsijarrua tarvitse vaan riittää, ku tuuppaa oikeenpuoleisen varovasti lattian läheisyyteen ja turbo hoitaa loput..
Oliks muuta? "

Joo, ihan Vulvakuskilta kuulostat.
Miten muuten on noin pienet väännöt koneessasi, onko siinä jotain vikaa? Eikö turbo lykkää ahtoja tarpeeksi?
Pitääkin varoa kaikkia valkoisia kiinan ihmeitä, joita Volvoiksi kutsutaan.

Äänestä

onkos Jukka saanu viimeinkin naista?

Äänestä

ime baskaa kukkahattu

Äänestä
  • Juu minäkin ajelin niskalla valk volvolla eikä ollut minkaanlaisia jarruja....

    Äänestä

Mahtaa olla päässä vikaa kun kurittaa Volvoa kesäkeleillä.

Äänestä
  • Esine joka on ei elopeiräisestä materiaalista tehty ei tunne sanaa "kurittaa".
    Se ei tunne "kipua"
    Se ei opi "asioita"
    Sen olemassaololla ,lukuunottamatta lompakkoasi, ei ole merkitystä.
    Se ei huuda "tuskasta" koska se on kone joten ole huoleta.
    En syyllisty minkään "rääkkäämiseen" koska se on kone.
    Se ei tunne "sääliä". Se ei pyydä "huilitaukoa". Se ei pyydä "ruokaa" iltapalaksi ennen talliin ajoa. Eikä se "välitä" vaikka sen "hylkää" 10 vuodeksi navetan taakse..

    Se. On. Kone!

    Se että joku tuntee sääliä laitteita kohtaan johtuu korkeintaan säälistä lompakkoaan kohtaan. Merkityksetöntä!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


niiniii kirjoitti:

kuka ajelee valkosella volvolla? mm niskalla...käsijarrutuksella mutkaan(ei ees talvi) senku kumi vinkuu...ei muuten mut näyttää tosi vaaralliselta ja holtittomalta..

ralli autoilu ja muut autoihin liittyvät harrastukset ihan erikseen ..
ku joku saattaa jäädä alle...lapsi joku muu...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu